• Ви знаходитесь тут:

• Батькам майбутніх першокласників

/Files/images/1355219432.jpg

До уваги батьків майбутніх першокласників

З 15 квітня 2023 року Миколаївська гімназія №14 розпочала прийом дітей до 1 класу на 2023/2024 навчальний рік.

Перелік документів, які необхідні для зарахування:

- заява про зарахування дитини до першого класу;

- копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти;

- медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

Зареєструвати майбутнього першокласника (оформити заяву) може один з батьків або законний представник дитини самостійно:

1. За посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeLB66GMrvBTI9YmCtEfI5-EJPutX-zWc8RBnoMQl4vKt4MhA/viewform?usp=sharing

2. Скориставшись системою «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» на сайті https://school.isuo.org Наш номер на сайті ІСУО 8089.

3. Також батьки можуть:

- особисто подати заяву до гімназії у будні дні з 10.00 до 12.00;

- надіслати на електронну пошту гімназії 14_school@ukr.net скан-копії документів;

- надіслати на Viber +380679984026 фото свідоцтва про народження майбутнього першокласника, паспорта одного із батьків (перша сторінка та сторінка з адресою реєстрації).

Адміністрація гімназії №14

/Files/images/razdeliteli_003.gif

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Миколаївська гімназія №14 оголошує набір учнів до 1 класу на 2023/2024 навчальний рік.

Детальна інформація за тел.60-45-51 моб.0679984026

/Files/images/razdeliteli_003.gif

/Files/images/unnamed (2).jpg

Миколаївська ЗОШ №14 інформує батьків майбутніх першокласників!

Враховуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо організації зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти у 2022 році (лист МОН № 1/9-182 від 31.03.20 року), управління освіти (лист №1278/13.01.01-10/14 від 07.04.20) та у зв’язку з карантином прийом документів, необхідних для зарахування дітей до 1 класу, відбуватиметься з 10 січня 2022 по 31 травня 2022 року.
Визначено наступний режим прийому документів та їх копій, а саме:
- заяви та документи надсилаються електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису;
- кур’єрською доставкою або у інший спосіб (понеділок-п’ятниця з 10.00 до 14.00).
Медичні довідки мають бути надані після закінчення карантину, але не пізніше 29.08.2022.
Для батьків або осіб, що їх замінюють, у яких відсутня електронна пошта, будуть створені умови для можливості залишення ними заяви та документів у закладі освіти після скасування карантину, але не пізніше 31 травня 2022.

Документи, що надаються до закладу кур’єром або особисто:

- Заява на ім’я директора
- копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти.
Документи надаються в паперовій папці, на якій вказується ПІБ дитини, дата народження, ПІБ батьків, домашня адреса.

Документи, що надаються до закладу електронною поштою:

- сканована копія заяви;
- сканована копія свідоцтва про народження дитини.
Після надходження документів батькам на електронну адресу буде надіслано відповідь про прийняття відповідних документів із зазначенням реєстраційного номера.

Електронна адреса школи: 14_school@ukr.net

Територія обслуговування Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 імені Героя Радянського Союзу Пшеніцина Г.О.:

пр. Богоявленський (Жовтневий), 57-189, 44-234

вул. 1 Козацька – 16 Козацька

вул. 1 Вітовська - 5 Вітовська

вул. Запорізька

вул. Феодосія Камінського (Островського)