Візитка школи

Школа життєтворчості "Я - родина - Батьківщина"

/Files/images/sayt/1.jpg

Миколаївська загальноосітня школа І-ІІІ ступенів №14 імені Героя Радянського Союзу Пшеніцина Г.О. побудована у 1967 році У 2016-2017 навчальному році в закладі функціонує 17 класів, навчається 501 учень: в 1-4 -х класах - 247 учнів, в 5-9-х класах - 210 учнів, в 10-11-х класах - 44 учня.

Педагогічний колектив складається з 35 вчителів, з них:

• "Cпеціалістів вищої категорії" - 11;
  • "Спеціалістів І категорії" - 12;
  • "Спеціалістів ІІ категорії" - 5;
  • " Спеціалістів" -7.
  • 9 вчителів мають звання "Старший вчитель" - Джуган Л.Л., Бугровська Г.К., Дорошенко С.П, Дудовцева Г.В., Кабальнова О.М., Смирнова Н.М., Кириллова Є.О., Колісніченко С.М., Григорович Г.І.
  • 10 вчителів, які працюють сьогодні в школі, - її колишні випускники.

У 2011 році школа пройшла державну атестацію.

Мета школи за моделлю «Школа життєтворчості» - формування в учнів високої культури поведінки, розвиток творчих здібностей та талантів дітей, виховання здорової, творчої, компетентної особистості – громадянина України – носія національних цінностей, яка живе в гармонії з природою, сама з собою, вміє самовизначитися і самореалізуватися, веде здоровий спосіб життя.

Напрямки роботи «Школи життєтворчості» та їх реалізація і результативність:

І - Пізнавальний – формування пізнавальної та інформаційно-комунікаційної компетенції:

- Вивчення курсу за вибором «Історія Миколаєва» для учнів 5-х класів.

- Впровадження в практику роботи інноваційних технологій: програми школи життєтворчості «Я – громадянин, сім’янин, патріот".

- Робота учнівського наукового товариства «Еврика».

- Участь у Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах: «Кенгуру», «Колосок», імені Петра Яцика, «Лелека», "Соняшник", імені Т.Шевченка, "Гринвіч", "Кришталева сова", "Бобер", "Сокіл.Джура" тощо.

ІІ – Соціальний - формування комунікативної, правової, громадянської, економічної, екологічної компетенції:

- Робота учнівського правового лекторію.

- Робота Ради з профілактики правопорушень.

- Співпраця з працівниками сектору превенції ювенальної поліції Корабельного району, ССД Корабельного району, Миколаївським міським центром у справах сім'ї, дітей, молоді.

- Участь у міському конкурсі на кращу організацію правової освіти

ІІІ – Здоров'язберігаючий – формування здоров'язберігаючої компетенції

- У 2013-2014 н.р., 2014-2015 н.р., 2015-2016 н.р. школа здобувала перемогу – І місце в Cпартакіаді серед шкіл Корабельного району.

VІ – Етично-естетичний реалізується через естетико-духовну та національну компетенцію:

На базі школи працюють різноманітні гуртки, в яких учні мають можливість розвивати свої творчі здібності, таланти: гурток декоративно-ужиткового мистецтва "Український сувенір", гурток "Патріот", вокальний гурток "Позитив", хореографічний гурток "Ансамбль", тренінгові програми "Корисні звички", уроки стійкого розвитку "Моя щаслива планета", гуртки "Захисник Вітчизни", "Джура", спортивний гурток "Настільний теніс".

Школа - осередок культури мікрорайону, підтримує тісні зв'язки з установами освіти та культури: ДНЗ №131 "Калинонька", міською станцією юних натуралістів, філією бібліотеки для дорослих №10, Дитячим центром позашкільної роботи Корабельного району, Клубом юних моряків з флотилією, Козацькою громадою Корабельного району.

Школа співпрацює з вищіми навчальними закладами освіти, а саме : Миколаївським національним університетом ім. В.О. Сухомлинського, Миколаївським національним аграрним університетом, нціональним університетом кораблебудування ім.адмірала Макарова, відокремленим підрозділом "Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв", Миколаївським коледжем культури і мистецтв тощо.

З 1970 року в школі працює музей Бойової слави "Історія визволення Корабельного району". Багато поколінь випускників пройшли становлення громадянської свідомості в пошукових загонах. На базі музею проводяться заняття гуртка "Патріот". В лютому 2013 року рішенням Миколаївської міської ради школі присвоєно ім'я Героя Радянського Союзу Пшеніцина Г.О., який загинув під час визволення нашого міста в березні 1944 року.З 2014 року ведеться пошукова робота навколо випускників школи, жителів мікрорайону - учасників подій Євромайдану та військовослужбовців, які виконують свій обов'язок в зоні АТО. З 2015 року школа співпрацює з військовослужбовцями 79-ї ОАЕМБ, здійснює волонтерську діяльність.

Двері школи завжди відчинено для всіх бажаючих отримати міцні знання, розвинути свої творчі здібності, знайти свій шлях у житті.

Адреса школи: 54037, м.Миколаїв, вул.Свободна, 38. т. 60-45-51

Хто відвідував наш сайт?